Drodzy Państwo! Nadeszła ta chwila, kiedy nowy isekai powstanie! Mowa tu o „Reincarnated as a Sword”, manga która dostanie adaptację anime!
Gentosha poinformowała dzisiaj, że powstanie wersja telewizyjna oparta o mangę z tym samym tytułem! Informacja została zamieszczona w ostatnim rozdziale mangi, przy końcu komiksu – jak ja się nie mogę doczekać! Nie ma jeszcze podanej dokładnej daty, ale tylko czekać aż w końcu podadzą ją!

Ta light novelk’a osiągnęła ponad 1,8 milionów sprzedaży, a fabuła jest tak jak w każdym isekai gdzie osoba po śmierci się odradza…
Ilustrator mangi opublikował narysowane na tą okazję ilustrację, jednej z głównych bohaterek, które możecie zobaczyć poniżej:

A ja pozwolę sobie przetłumaczyć opis mangi, którą jedna z firm odpowiedzialnych za wypuszczenie jej opisuje po krótce:

Zreinkarnowany jaki święte ostrze, z wspomnieniami z poprzedniego życia… Lecz bez jego imienia. Magiczny miecz ratuje młodą bestio-dziewczynę, z życiajako niewolnica. Fran, koto-dziewczyna zostaje jego nosicielką i chce tylko stawać się to coraz silniejsza, w tym czasie miecz stara się dowiedzieć, skąd tu się wziął. Razem, ich dziwny duet doświadcza wiele przygód które dopiero się rozpoczęły!

Dlatego warto czekać aż ogłoszą przybliżony termin!