Kolejna przygoda dobiega końca. 28 kwietnia dostaliśmy informacje na twitterze Yen Press, że 17 tom Novelki Overlord będzie ostatnim tomem tej serii.

Jeśli ktoś serii nie kojarzy to przytaczam opis:

W roku 2138, przemysł gier opartych na wirtualnej rzeczywistości przeżywa wielki boom. Popularna gra MMO, Yggdrasil, zostaje pewnego dnia po cichu zamknięta. Jednakże jeden z graczy, Momonga, postanawia się nie wylogowywać. Jego awatar zostaje przekształcony w postać wielkiego szkieletu znanego jako „najpotężniejszy mag świata”. Rzeczywistość gry powoli zaczyna się zmieniać, a postacie niezależne (NPC) otrzymują zdolność odczuwania emocji. Nie mając rodziców, przyjaciół, ani swojego miejsca w społeczeństwie, ten przeciętny młody mężczyzna postanawia zawładnąć rozpościerającym się przed nim, nowym światem, w jaki przekształciła się gra.

Jak sądzicie, nie jest to może za szybkie skończenie jakby nie patrzeć tak dobrej serii, a może właśnie dobrze że nie próbują tego ciągnąć na siłę? Może skoro znamy już długość tej historii, to jest tylko kwestia czasu aż ujrzymy kontynuacje anime? Kto wie?
Zapraszam do dyskusji.

  • Anime obejrzycie TU