To może być strzał w dziesiątkę, lub kompletny niewypał. Oficjalnie ogłoszono, że gra mobilna battle royale, Garena Free Fire, doczeka się adaptacji pod postacią anime. Format nie został sprecyzowany, ale możemy śmiało założyć, że chodzi o produkcję odcinkową.

Free Fire to znana na całym świecie strzelanka survivalowa dostępna na urządzenia mobilne. Każda 10-minutowa gra przenosi Cię na odległą wyspę, na której walczysz z 49 innymi graczami, którzy chcą przetrwać. Gracze swobodnie wybierają punkt startowy za pomocą spadochronu i starają się pozostać w bezpiecznej strefie tak długo, jak to możliwe. Prowadź pojazdy, aby odkrywać rozległą mapę, ukrywać się w dziczy lub stać się niewidzialnym, nurkując pod trawą lub szczelinami. Zasadzaj, snajper, przetrwaj, jest tylko jeden cel: przetrwać i odpowiedzieć na wezwanie do służby.

W oryginale gra posiada różne tryby rozgrywki, pozwalające np. na tworzenie 4-osobych drużyn. Inni gracze to nie jedyni przeciwnicy – na wyspie roi się od potworów i nawet zombie. Szykuje się zatem interesujący seans anime, przypominający rozbudowaną wersję słynnego „Btoom!„.

Kiedy tylko pojawią się dodatkowe informacje na temat tego projektu, od razu je wam przekażemy.

źródło: pl.ign.com/