Yuiko Tatsumi, aktorka głosowa Riko Suminoe w Kiss x Sis i Shizuku Kitayama w The Irregular w Magic High School, ogłosiła, że ​​urodziła dziecko w 2022 roku. O swoim małżeństwie poinformowała na swoim blogu w grudniu 2017 roku.

Tweet zaczyna się od ogłoszenia jej narodzin dziecka bez wzmianki o konkretnym miesiącu, ale w tym roku. Oboje, matka i dziecko, byli pełni życia. Nadal wyraża swoją wdzięczność za zrozumienie i współpracę od wszystkich zaangażowanych osób od początku jej ciąży. Po nim następuje jej postanowienie, by dać z siebie wszystko w swojej pracy i rodzinie, a podpis kończy się życzeniem dalszego wsparcia. Na zdjęciu jej dziecko ubrane w zimowe ubrania.

Yuiko Tatsumi urodziła się 17 września 1987 roku. Oprócz postaci wymienionych powyżej, aktorka głosowa zagrała role Mio Nishizono w Little Busters!, Leticia Draculea w Problem Children are Coming z innego świata, prawda? anime i Hishi Amazon w serii Uma Musume.

Źródło: Oficjalny Twitter
© Ditama (Bow)/Kodansha/kiss x sis Komitet produkcyjny © I’m Enterprise Inc. © 2019 Tsutomu Sashima/KADOKAWA/Komitet produkcyjny Magic High School 2