Unnamed Memory, nadchodzące anime oparte na serii novelek, ujawniło nowego członka obsady, a także czwarty wpis w serii „wizualizacji scenerii”. Grafika (poniżej) przedstawia zniszczony krajobraz królestwa Tordarl, które z dnia na dzień popadło w ruinę. Premiera w kwietniu 2024.

Nowy członek obsady:
Głosu Lanakowi użyczyła Junichi Yanagita (Kurobe w That Time I Got Reincarnated as a Slime)

Zwiastun:

Unnamed Memory zostały napisane przez Kuji Furumiyę, zilustrowane przez chibi i opublikowane w Japonii przez ASCII Media Works pod ich wydawnictwem Dengeki no Shin Bungei. Angielska wersja językowa jest również dostępna w Yen Press. Kazuya Miura reżyseruje adaptację anime w studiu animacji ENGI.

Opis:
„Moim życzeniem jako mistrza jest, abyś zeszła z wieży i została moją żoną”. Wspinając się na śmiercionośną wieżę, Oscar szuka mocy swojej pani, Wiedźmy z Lazurowego Księżyca. Ma nadzieję, że jej niesamowita magia zdoła przełamać klątwę, która zabije każdą kobietę, którą weźmie za żonę. Kiedy jednak książę widzi, jak piękna jest Tinasha, wpada na lepszy pomysł – ponieważ z pewnością jest wystarczająco silna, aby przetrwać jego klątwę, powinna po prostu za niego wyjść! Tinasha nie jest zachwycona tym pomysłem, ale zgadza się zamieszkać z Oscarem w zamku królewskim przez rok, badając zaklęcie rzucone na księcia. Ładna twarz wiedźmy kryje jednak kilka wcieleń mrocznych sekretów – sekretów, które zaczynają wychodzić na wierzch…

Grafika promująca:
źródło: shinden.pl