1. To chwila, na którą czekało wielu fanów anime. Podczas odbywającego się właśnie wydarzenia Comic-Con at Home 2021 został zorganizowany specjalny panel poświęcony serii Dragon Ball Super.

Zapowiedziany niedawno nowy film anime, należący do tego uniwersum, otrzymał oficjalny tytuł. Dragon Ball Super: Super Hero wkroczy do japońskich kin już w 2022 roku. Sprawdźcie poniżej pierwszy teaser.

https://youtu.be/CiA1ghKEWAY

Chociaż szczegóły fabularne tego projektu pozostają nieznane, producent Akio Iyoku wyjawił, że podtytuł posiada słowo „super”, aby podkreślić fakt, że „tym razem na dzielnych wojowników czekają prawdziwi super złoczyńcy”.

Akcja tego filmu anime zostanie osadzona już po wydarzeniach z Dragon Ball Super: Broly, oraz serii odcinkowej Dragon Ball Super. Nie wiadomo jednak, jak historia przedstawiona w nowej kinówce będzie współgrała z wydarzeniami, które rozgrywają się w mandze Dragon Ball Super autorstwa Toyotarou.

 

Niedawno pisaliśmy, że w mandze Vegeta właśnie osiągnął nową formę wojownika, której nie posiadał nawet Son Goku. Prawdopodobnie jednak temat ten nie zostanie podjęty w nadciągającym filmie kinowym, nad którym prace są prowadzone już od dawna. Temat nowej formy jest z kolei bardzo świeży (rozdział pojawił się 20 lipca).

Film anime Dragon Ball Super: Super Hero nie posiada jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: pl.ign.com