Firma Bandai Namco postanowiła zaskoczyć fanów Son Goku i jego przyjaciół. Oficjalnie ogłoszono specjalne gamingowe wydarzenie, które zostanie poświęcone tylko grom z uniwersum Dragon Ball.

Dragon Ball Games Battle Hour 2024 odbędzie się w terminie 26 – 28 stycznia 2024 roku na terenie Los Angeles Convention Center. Rejestracja na widownie już wystartowała na oficjalnej stronie internetowej. Uczestnicy będą mogli zgłosić swój udział dopiero 2 listopada 2023 roku.

Na fanów czekają takie tytuły jak: Dragon Ball FighterZ, Dragon Ball Card Game, Dragon Ball Legends i Dragon Ball Z: Dokkan Battle. Nie bądźcie również zaskoczeni, jeśli, podczas wydarzenia, pojawią się newsy związane z gamingowym światem Dragon Balla.

Obecnie społeczność graczy czeka na update w temacie nowej odsłony Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Produkcja ta została zapowiedziana w marcu tego roku, a do tej pory nie pojawiły się żadne dodatkowe szczegóły. Możliwe jednak, że update w tym temacie dostaniemy nieco wcześniej – w terminie 16-17 grudnia 2023 roku odbędzie się wydarzenie Jump Festa 2024.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi to seria gier zapoczątkowana niemal dwie dekady temu. Najnowsza część, Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, ujrzała światło dzienne w 2007 roku i do dzisiaj pozostaje jedną z najwyżej ocenianych produkcji z uniwersum Dragon Balla.

Pozostając w temacie dzieła Akiry Toriyamy, należy wspomnieć inny ważny jeszcze świeży news. Właśnie zapowiedziano serię anime Dragon Balla Daima, której emisja rozpocznie się jesienią 2024 roku.

źródło: pl.ign.com