To się naprawdę dzieje. Zapowiedziany kilka lat temu film aktorki Naruto, bazujący na popularnej mandze, odżył jesienią 2023 roku. Ogłoszono wówczas, że Tasha Huo (Red Sonja, Tomb Raider) zajmie się scenariuszem tego hollywoodzkiego projektu.

Teraz natomiast poznaliśmy nazwisko reżysera, który przeniesienie do kin przygody twardogłowego ninja numer jeden. Oficjalnie ogłoszono, że adaptację tę stworzy Destin Daniel Cretton. To reżyser, który odpowiada za film Marvela, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Pomoże on także przy dokończeniu scenariusza.

Cretton miał już nawet okazję spotkać się z autorem mangi, Masashim Kishimoto. Panowie będą ściśle współpracowali nad nadciagającym projektem. Możemy tylko trzymać kciuki, aby film aktorki Naruto sprostał oczekiwaniom fanów.

Dla przypomnienia, film aktorski Naruto przygotowuje wytwórnia Lionsgate. Data premiery i obsada pozostają nieznane. Kiedy tylko pojawia się nowe informacje w tym temacie, od razu je wam przekażemy.

The Top 25 Greatest Anime Characters of All Time

Naruto to historia tytułowego młodego wojownika ninja, który mieszka w Wiosce Liście, gdzie razem z innymi rówieśnikami wykonuje wiele trudnych misji. W ciele Naruto jest zapieczętowany demoniczny lis, przez co młodzieniec od zawsze był wytykany palcami. Mimo trudności losu, Naruto nieugięcie dąży do swojego celu, którym jest zostanie Hokage, czyli przywódcą swojej wioski. Dzieło Masashiego Kishimo odznacza rozbudowana wielowątkowa historia, bogaty świat, ciekawie wykreowane postacie i bardzo dynamiczne starcia.

źródło: ign.com