Wygląda na to, że nie tylko emitowana od października kontynuacja Nanatsu no Taizai zaliczy przerwę świąteczno-noworoczną. Zmiany w ramówce japońskiej telewizji dotkną także kilku innych popularnych i wysoko ocenianych tytułów.

Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że nie dostaniemy w tym tygodniu nowego odcinka serii anime Frieren: Beyond Journey’s End. Regularna emisja zostanie wznowiona tydzień później, 5 stycznia 2024 roku. Przypominamy przy okazji, że seria ta będzie liczyła łącznie 28 epizodów, czyli finał będzie miał miejsce najprawdopodobniej w marcu. Poniżej znajdziecie zapowiedź drugiej połowy tej produkcji.

Ponadto, krótką przerwę zaliczy także popularna „Zielarka”. Seria anime The Apothecary Diaries nie otrzyma nowego epizodu 29 grudnia. Emisja tej serii także zostanie wznowiona 5 stycznia 2024 roku.

Kolejne jesienne serie dotknięte przerwą świąteczno-noworoczną to m. in. UNDEAD UNLUCK i Shangri-La Frontier. Jeśli w tym tygodniu nie pojawią się nowe epizody tych produkcji to nie panikujcie. Regularna emisja zostanie wznowiona na początku przyszłego roku, czyli już za nieco ponad tydzień.

źródło: ign.com