Anime „Fushigi Dagashiya: Zenitendo” otrzyma nową serię, która będzie miała premierę 5 kwietnia. Jest to kontynuacja pierwszego sezonu, który został wyemitowany w 2018 roku. Akcja skupia się wokół tajemniczego sklepu słodyczy o nazwie Zenitendo, prowadzonego przez ekscentryczną właścicielkę, która posiada magiczną moc, dzięki której jej słodycze potrafią spełniać marzenia i pragnienia klientów. Nowa seria będzie dalej eksplorować codzienność sklepu, przygody klientów oraz tajemnice związane z postaciami i ich relacjami.

fushigi-kv

W nowym sezonie głosy postaci zostaną ponownie dostarczone przez oryginalnych aktorów głosowych, co pozwoli zachować spójność wizerunku i tonu postaci. Serial będzie emitowany w japońskiej telewizji oraz dostępny na popularnych platformach streamingowych, co pozwoli fanom na łatwy dostęp do nowych odcinków.

Dla fanów poprzedniego sezonu ta zapowiedź będzie na pewno powodem do radości, ponieważ będą mogli kontynuować przygodę z ulubionymi postaciami i odkrywać nowe sekrety sklepu Zenitendo.

źródło: ann