Twórcy Gotoubun no Hanayome postanowili nas nieco zaskoczyć i jeszcze przed premierą odcinka zapowiedzieli, że kontynuacja dostaje zielone światło, a nam zostaje już tylko wytrwale czekać na kolejne wieści. Dodatkowo wraz z tą informacją ukazał się króciutki (trwający zaledwie 15s) zwiastun zapowiadający kolejną część oraz grafika przedstawiająca nasze siostry w sukniach ślubnych.

Jednak my tutaj mówimy o trzecim sezonie, a ktoś może nawet nie nie jest zaznajomiony z tematem. Dla wszystkich tych osób (albo dla tych co chcą sobie po prostu przypomnieć) przedstawiam opis pierwszego sezonu:

Fuutarou Uesugi to biedny, aspołeczny oraz przykładny uczeń zdobywający najlepsze oceny w swojej klasie, który pewnego dnia spotkał bogatą uczennicę z wymiany, Itsuki Nakano. Ich spotkanie zakończyło się na kłótni, lecz gdy Uesugi dowiaduje się, że ma szansę na spłacenie długów swojej biednej rodziny zostając jej korepetytorem, próbuje się z nią dogadać. Później okazuje się jednak że jego rola korepetytora nie będzie ograniczać się tylko do niej, ale obejmować będzie jeszcze jej 4 siostry bliźniaczki.

Teraz już nie przedłużając przejdźmy do  rzeczonego zwiastuna:

Natomiast na koniec zostawiłem wspomnianą grafikę z naszymi siostrami: