Wbrew temu co twierdzi część z was oraz część ze stron, anime Ishuzoku Reviewers nie zostanie anulowane. To prawda, że w miniony piątek, Funimation, ogłosiło koniec emisji anime, ale to oznacza tylko i wyłącznie koniec z oficjalnym angielskim tłumaczeniem.

Po uważnym zbadaniu tego anime, doszliśmy do wniosku, że ta produkcja nie spełnia naszych wymagań. Z uwagi na nasz szacunek do twórców, postanowiliśmy zakończyć emisję tego anime, zamiast zmieniać jego elementy – Tak sprawę skomentowało Funimation.

Co to oznacza dla fanów w Polsce? Oznacza, że możemy nie doczekać się tłumaczenia serii na nasz język. Większość naszych tłumaczy posiłkuje się angielskimi tłumaczeniami, dlatego jeśli żadna angielska grupa suberska nie zajmie się tą produkcją, to anime będzie dostępne tylko w wersji oryginalnej, czyli japońskiej. Najbliższe dni pokażą nam co z tego wszystkiego będzie.
Jeśli macie więcej info, zapraszam do dzielenia się w komentarzach!

Dla osób niezaznajomionych z anime. Poniżej możecie przeczytać opis serii.

W naszym świecie rasa ludzka nieustannie debatuje nad kilkoma ważnymi kwestiami takimi jak: Która dziewczyna jest najlepszą dziewczyną? Jak dobre jest coś jako materiał do masturbacji? Który fetysz jest najseksowniejszy?
Mamy okazję towarzyszyć tym wspaniałym wojownikom, którzy przedstawiają nam różne dziewczyny, różne opinie, różne sytuacje i pokazują, że świat fantasy może nie różnić się tak bardzo od naszego.

źródło: shinden, grafika google.