Uzdrowiciele w grupie poszukiwaczy przygód mają ciężkie życie, w końcu jedyne co robią to wspierają swoją grupę leczeniem, a przez większość czasu trzeba ich ratować. Prawda? No nie do końca. Możemy się o tym przekonać choćby z novelki Kaifuku Jutsushi Yarinaoshi: Sokushi Mahou to Skill Copy no Chouetsu Heal.

Wspomniana novelka otrzymuje adaptację anime, którą znajdziecie pod tytułem Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi. Data premiery nie została jeszcze podana, ale wróćmy na chwilkę do uzdrowicieli.

Keyar jest uzdrowicielem, którym pomiatają wszyscy w jego drużynie. Koledzy naszego biedaka wychodzą z założenia, że uzdrowiciele nie nadają się do walki, dlatego zachowują się tak a nie inaczej. Jednak kiedy Keyar osiąga moc ostatecznego leczenia i „uzdrawia” cały świat, cofa się o cztery lata w przeszłość, by naprawić swoje życie.

Tak właśnie prezentuje się fabuła Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi. Zemsta uzdrowiciela… ciekawe jak to wypadnie, co o tym myślicie? Może czytaliście novelkę i wiecie, czy to może być ciekawa adaptacja?