Na oficjalnej stronie anime By the Grace of the Gods (Kami-tachi ni Hirowareta Otoko) autorstwa Roya i ilustratora Ririnry  , opublikowano w sobotę 8 sierpnia nowych członków obsady , autorów “utworów przewodnich” i drugą kluczową wizualizację.


Kiedy premiera ?

Anime będzie miało premierę w październiku na kanałach Tokyo MX, BS Fuji, J: TV i innych. Funimation jest współproducentem anime i będzie transmitować serię na swoim serwisie. Funimation miało premierę pierwszego odcinka anime , podczas wirtualnego wydarzenia FunimationCon 3 lipca.

Kto zajmie się Openingiem i Endigiem

Główna aktorka głosowa anime, Azusa Tadokoro, wykonuje otwierającą piosenkę przewodnią (Opening) „Yasashii Sekai” (Kind World), a MindaRyn, popularna YouTuberka znana z publikowania swoich coverów piosenek z anime, wykonuje końcowy utwór przewodni (Ending) „Blue Rose wie”.

Fabuła

Pod ochroną bogów zaczyna się relaksujące życie ze śluzami w innym świecie!
Pewnego dnia życie japońskiego biznesmena Ryomy Takebayashiego w średnim wieku dobiegło końca dość nagle i rozczarowująco. Ryoma nigdy nie miał błogosławionego życia, ale po jego śmierci trzech wielkich bogów szukało jego współpracy i reinkarnowało go jako dziecko w innym świecie z mieczami i magią!
Otrzymując niezwykle serdeczne i boskie powitanie od bogów, Ryoma postanawia na razie spokojnie żyć samotnie w lesie. Pracując pilnie nad magią i polowaniem, największą pasją Ryomy jest badanie jego oswojonych slimów ?! Trenując różne śluzowce (niektóre nowo odkryte), kurtyna unosi się nad tą spokojną życiową fantazją, świętującą drugie życie z dobrymi ludźmi w innym świecie!


ShiroNeko: Witajcie. Z góry chciałbym przeprosić za moją nieobecność z powodów osobistych. Jestem mocno zaciekawiony tytułem i chętnie poznam więcej informacji na temat tego anime. Aktualnie będę czekał na datę premiery i nie będę się jeszcze wypowiadał na temat tej produkcji. A jakie wy macie zdanie ? Podzielcie się z nim w komentarzu. 🙂

                                                                          ŹródłoAnimeNewsNetwork