Powiem wam szczerze, nie spodziewałem się po „Otome Game no Hametsu Flag Shika Nai Akuyaku Reijō ni Tensei Shiteshimatta…” niczego szczególnego, liczyłem na to że będzie po prostu fajną odskocznią od większych tytułów jakie miały mieć premierę w sezonie wiosennym i może by się tak stało, jednak jak dobrze wiemy duża ilości produkcji została poprzekładana na dalsze terminy dzięki czemu Katarina zyskała miejsce, aby pokazać się w najwyższej klasie.
Obejrzałem całą historię i nie żałuję tego czasu, dla mnie była to jedna z lepszych produkcji tego sezonu, dlatego z wielką przyjemnością mogę ogłosić że sezon 2 oficjalnie został zapowiedziany na rok 2021.
Dokładnie tak!

Jeśli ktoś jakimś cudem ominął tą serię, tutaj przytoczę opis sezonu pierwszego:

Po tym, jak pewnego dnia ośmioletnia Katarina, córka Hrabi Claes, upada i rani się w głowę, nagle przypomina sobie swoje poprzednie życie, które wiodła jako nastoletnia Japonka spędzająca większość czasu na graniu w Fortune Lover, grę otome z podgatunku Visual Novel, skupiającą się tylko na romansie. Świat, w którym się zreinkarnowała okazuje się być światem z tej właśnie gry, w której Katarina Claes była przeciwniczką głównej bohaterki, a każda możliwa trasa fabularna kończy się zamordowaniem lub wygnaniem dziewczyny! Aby uniknąć tragicznego zakończenia jej przygody, Katarina musi wykorzystać swoją wiedzę na temat Fortune Lover oraz użyć różnych podstępów. Wszystko musi zacząć przygotowania się na ewentualny pojedynek o życie oraz wygnanie.
Czy Katarina przeżyje w świecie, który chce ją zabić? Będziecie musieli się tego dowiedzieć na własną rękę, oglądając tę komedię romantyczną z męskim haremem.

Jak dla mnie twórcy stanęli na wysokości zadania i ustawili sobie poprzeczkę dość wysoko. Zostaje nam jedynie wyczekiwać kolejnych informacji o produkcji i liczyć, że sezon 2 będzie jeszcze lepszy niż pierwszy.

Pod koniec odcinka 12 możemy ujrzeć zapowiedź kolejnego sezonu, który obwieszcza taka oto grafika: