Wydawnictwo Shueisha ogłosiło niedawno, że przygotowuje trzecią novelę z serii „Kimetsu no Yaiba”, a jego pełen tytuł brzmi „Kimetsu no Yaiba: Kaze no Michishirube„. Tomik ten ma być zbiorem opowiadań, jednakże głownie skupiającym się na Sanemi Shinazugawa. Jego premiera została zaplanowana na trzeciego lipca tego roku.

Dwie poprzednie powieści (Kimetsu no Yaiba: Shiawase no Hana oraz Kimetsu no Yaiba: Kataha no Chou) był wydane kolejno w lutym i październiku ubiegłego roku i osiągnęły sprzedaż ponad miliona egzemplarzy. Cała seria niedawno osiągnęła sprzedaż ponad 60 milionów egzemplarzy.

Jeśli ktoś z was jeszcze nie zna serii, doczekała się ona też adaptacji anime, do której podrzucam wam tutaj LINK oraz dla leniwych opis:

Tytuł ten opowiada o losach młodzieńca imieniem Tanjiro, który po śmierci ojca mieszka z matką i licznym rodzeństwem. Pewnego dnia, gdy wraca do domu, chłopak odkrywa, że jego matka została zamordowana, a siostra zamieniona w demona. Okazuje się jednak, że nadal potrafi przejawiać ludzkie cechy. Młodzieniec wyrusza w podróż, której celem jest wyplenienie krwiożerczych demonów oraz uratowanie siostry.

POWSTANIE GRA NA PODSTAWIE KIMETSU NO YAIBA! | WAKAI.PL – Nowości ...