Na oficjalnej stronie magazynu Comic Dengeki Daioh pojawiła się informacja, że wraz z publikacją kwietniowego wydania zakończą się trzy mangi: Kami no Ko Nonoko, Bukimi no Tani no Roboko-san oraz Furidashi ni Ochiru!.

Kami no Ko Nonoko po raz pierwszy pojawiło się w kwietniu 2018, a pierwszy zebrany tomik październiku tego samego roku. Manga skupia się na licealiście Kazusa Kamishiro, którego matka nagle oświadcza, że od teraz mają nową rodzinę. Pośród członków tejże rodziny jest młoda dziewczyna o imieniu Nonoko, która nie tylko pojawiła się raz we śnie Kazusy, ale też twierdzi że jest bogiem.

Bukimi no Tani no Roboko-san miało premierę w sierpniu 2017. Manga opowiada o 28 letniej Sōsuke Kamikosugi, która ma problemy z nawiązywaniem kontaktu z innymi osobami. Pewnego dnia Sōsuke spotyka androida, który wygląda jak jak uczeń liceum. Wspólnie przeżywają dziwne i czasami kłopotliwe chwile mieszkając razem i poszukując sensu bycia człowiekiem.

Furidashi ni Ochiru! jest z maja 2017. Bohaterką tej mangi jest Hato Aoi, 16 letniej licealistce, która po prostu chce nacieszyć się swoimi latami w szkole. Okazuje się jednak, że zachowywanie się jak typowa licealistka przychodzi jej w trudnością. Manga jest lekką opowieścią o dziewczynie, która ze wszystkich sił stara się być „prawdziwą” licealistką.

Źródło tekstu:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2019-02-25/umechazuke-kami-no-ko-nonoko-uta-isaki-bukimi-no-tani-no-roboko-san-manga-end-in-dengeki-daioh-magazine/.143863
Źródło obrazka Bukimi no Tani no Roboko-san:
https://myanimelist.cdn-dena.com/images/manga/1/210068l.jpg
Źródło obrazka Kami no Ko Nonoko:
https://myanimelist.cdn-dena.com/images/manga/3/210773l.jpg
Źródło obrazka Furidashi ni Ochiru! i miniatury:
https://myanimelist.cdn-dena.com/images/manga/2/197744l.jpg