Zgodnie z informacją przekazaną już w czerwcu, trzeci sezon serii anime KonoSuba – God’s blessing on this wonderful world! zadebiutuje w 2024 roku. Teraz twórcy tego wysoko ocenianego i bardzo popularnego tytułu podali kolejne szczegóły na temat premiery nowych odcinków.

Pojawiła się krótka zapowiedź trzeciego sezonu. Poniższy materiał zdradza, że seria anime KonoSuba – God’s blessing on this wonderful world! powróci w kwietniu 2024 roku.

Pierwszy sezon serii anime KonoSuba zadebiutował w styczniu 2016 roku. To adaptacja light novel autorstwa Kurone Mishimy i Natsume Akatsuki, która ukazywała się w latach 2013 – 2020. Drugi sezon serii anime pojawił się w styczniu 2017 roku, a w sierpniu 2019 roku w ręce fanów został oddany pełnometrażowy film animowany Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie: Kurenai Densetsu.

KonoSuba to historia Kazumy Satou, który trafia do świata fantasy, gdzie przeżywa wiele komediowych przygód w towarzystwie niezdarnej bogini imieniem Aqua i innych towarzyszek. Wspomniany wcześniej spin-off opowiadał losy jednej z przyjaciółek Kazumy, Megumin. W nadciągającym trzecim sezonie pojawi się nowa obsada: Kanon Takao jako Iris, Sayuri Yahagi jako Claire i Reina Ueda jako Rain. Za nowe odcinki odpowiada studio Drive, które zastąpiło studio DEEN (dwa poprzednie sezony).

Czekacie na powrót tego tytułu?

źródło: ign.com