Razem z emisją pierwszego odcinka piątego sezonu Boku no Hero Academia ujawniono pierwszy zwiastun trzeciego filmu z owego uniwersum (waaa waaa widzowie w szoku), w którym możemy zobaczyć datę premiery wspomnianej produkcji,  która ukarze się już 6 sierpnia 2021. Owa oryginalna historia (czyli nigdy wcześniej nie ukazana w żadnej formie) będzie nosić tytuł „Boku no Hero Academia the Movie: World Heroes` Mission” i opowie nam historie jak to Midoriya był poszukiwany za masowe morderstwo, podczas gdy światu zostały dwie godziny do zagłady… a wspomniany trailer możecie zobaczyć tutaj:


Ale to nie koniec nowości, na twitterze dzień później opublikowano pierwszy plakat, który znajdziecie zaraz pod opisem pierwszego sezonu dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z bohaterami z Akademii Bohaterów:

W niedalekiej przyszłości w ludziach obudziły się nadnaturalne zdolności. Od tej pory u kolejnych pokoleń moc pojawiała się częściej i była silniejsza. W tym momencie już ponad 80% populacji posiada swój własny dar. Z reguły ukazuje się on w okolicach czwartego roku życia. Izuku Midoriya jest wyjątkiem w tym świecie – choć ma już 14 lat, to nie posiada żadnych zdolności specjalnych. Co więcej, lekarz stwierdził, że takowe się w nim nigdy nie przebudzą. Nadal jednak marzy on o zostaniu bohaterem. Pewnego dnia zostaje zaatakowany przez potwora i w ostatniej chwili ratuje go jego idol, najsilniejszy z bohaterów zwany „All Mightem”. Czy to spotkanie odmieni życie naszego młodego protagonisty? Czy uda mu się spełnić swoje największe marzenie pomimo przeszkód stojących mu na drodze?