Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już tej wiosny wystartuje druga część drugiego sezonu serii anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation.

Na wydarzeniu AnimeJapan 2024 pojawił się nowy zwiastun nadciągających odcinków. Jesteście gotowi na powrót Rudeusa i Sylphy?

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation to historia mężczyzny, który umiera i przenosi się do świata fantasy. Na miejscu odradza się jako młodzieniec obdarzony ogromnym talentem magicznym. Oba sezony tego tytułu przygotowało studio Bind. Anime bazuje na light novel autorstwa Rifujin na Magonote i Sirotaka, która ukazuje się od 2014 roku.

Pierwszy sezon serii anime dostaliśmy w styczniu 2021 roku, a kontynuacja została zapowiedziana już w marcu 2022 roku. Pierwsza połowa drugiego sezonu zadebiutowała w lipcu 2023 roku. Reżyserem nowych odcinków jest Ryōsuke Shibuya. Toshiya Ono (86, Gatchaman Crowds, Land of the Lustrous, The Promised Neverland) nadzoruje prace nad scenariuszem. Sanae Shimada (Photo Kano, UTOPA) i Yoshiko Saitō zaprojektowali nowe postacie dla nadciągającej porcji epizodów. Seria anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation powróci już 7 kwietnia 2024 roku.

źródło: https://pl.ign.com/