Dwudziesty-piąty, i zarazem ostatni, odcinek drugiego sezonu reamke’u Fruits Basket ujawnił, że już w 2021 roku będziemy mogli zobaczyć trzeci, i niestety ostatni, sezon tego niesamowitego romansu. Będzie on nosić tytuł „Fruits Basket the Final” i będzie on emitowany na takich stacjach jak: TV Tokyo, TV Aichi oraz TV Osaka.

Seria ta powstała na podstawie mangi o tym samym tytule, która w 2001 roku doczekała się niestety tylko jednego sezonu anime, ale aż 18 lat później, w 2019, powstał remake, który w sumie będzie miał trzy sezony i jak już wiemy – zakończy się w 2021 jeśli nie będzie żadnych przesunięć.

Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z tytułem, to zapraszam na opis pierwszego sezonu tego remake’a:
Szesnastoletniej licealistce Tooru Hondzie przytrafia się rodzinna tragedia. Lecz Tooru nie zamierza się poddawać i bierze sprawy w swoje ręce. Dziewczyna wyprowadza się do… namiotu. Niestety, miejsce, w którym rozbiła swój nowy dom, okazało się być prywatnym terenem tajemniczej rodziny Souma. Gdy się o tym dowiadują, zamiast kazać jej odejść, oferują jej możliwość zamieszkania u nich w domu. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie sekret tej rodziny – kiedy do kogoś z rodziny Souma przytuli się osoba płci przeciwnej, członek rodziny Souma zamienia się w zwierzę z chińskiego zodiaku.

My Precious": Thank You Kyo for Making It Not Sound Creepy

źródło: shinden.pl