Już na początku zeszłego miesiąca oficjalnie ogłoszono, że jeszcze tego lata doczekamy się aż czterech nowych odcinków serii „Naruto”. Twardogłowy ninja numer jeden miał powrócić w nowych epizodach, aby uczcić 20-lecie swoich animowanych przygód.

Niestety, właśnie światło dzienne ujrzała niepokojąca wieść. Na oficjalnej stronie internetowej przeczytamy, że emisja nowych odcinków „Naruto” nie rozpocznie się się – zgodnie z planem – 3 września 2023 roku. Nastąpiło nieoczekiwane opóźnienie, a nowy termin premiery pozostaje nieznany.

Dowiedzieliśmy się, że ekipa ze studia Pierrot potrzebuje trochę więcej czasu na doszlifowanie nowych przygód Naruto Uzumakiego. Możliwe, że emisja wyczekiwanych odcinków nie nastąpi nawet w tym roku.

Na początku września widzowie stacji TV Tokyo dostaną zastępczo reemisję epizodów serii Boruto: Naruto Next Generations.

Kilka miesięcy temu, bliżej 20-lecia emisji pierwszych odcinków, do sieci trafiło specjalne wideo (zamieszczone powyżej). Animatorzy odświeżyli w ten sposób kluczowe momenty. Jak nietrudno się domyślić, materiał spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony wieloletnich fanów.

Udostępnione wideo sprawiło, że w sieci zaroiło się od plotek na temat potencjalnego remake’u serii, która – jak dobrze wiemy – liczy już ponad dwie dekady. Niestety, plotki nadal pozostają tylko plotkami. Możliwe jednak, że nadciągające specjalne odcinki stanowią wstęp do czegoś większego. Kiedy tylko pojawi się nowy termin powrotu Naruto, od razu się o tym dowiecie.

źródło: ign.com