90 0

Nowe Naruto!!!

Naruto powraca. Podano termin premiery nowych odcinków znanego anime

Zgodnie z informacją przekazaną już w marcu, wkrótce odbędzie się emisja kilku zupełnie nowych odcinków oryginalnej serii anime Naruto. Oznacza to, że na fanów tego uniwersum ponownie czekają przygody nastoletniej wersji znanego bohatera – na długo przed tym jak został przywódcą Wioski Liścia.

Teraz poznaliśmy termin premiery powrotu Naruto Uzumakiego. Oficjalnie ogłoszono, że zupełnie nowe cztery epizody tej serii ujrzą światło dzienne już 3 września 2023 roku.

Emisją nowych odcinków zajmie się serwis Crunchyroll. Dowiedzieliśmy się jednak, że w Japonii możliwy będzie seans na wielkim ekranie. Sprzedaż biletów kinowych ma rozpocząć się już 18 lipca. Kto wie, może również polskie sieci kin pokuszą się o to widowisko?

Na obecny moment nie wiadomo, czym dokładnie będą owe nadciągające odcinki. Może spodziewać się zarówno fillerowych wydarzeń, niepochodzących z mangi, jak i odświeżonej wersji już znanej historii.

Kilka miesięcy temu, bliżej 20-lecia emisji pierwszych odcinków, do sieci trafiło specjalne wideo (zamieszczone powyżej). Animatorzy odświeżyli w ten sposób kluczowe momenty. Jak nietrudno się domyślić, materiał spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony wieloletnich fanów.

Udostępnione wideo sprawiło, że w sieci zaroiło się od plotek na temat potencjalnego remake’u serii, która – jak dobrze wiemy – liczy już ponad dwie dekady. Niestety, plotki nadal pozostają tylko plotkami. Możliwe jednak, że nadciągające specjalne odcinki stanowią wstęp do czegoś większego. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej na ich temat, od razu się o tym dowiecie.

  1. Źródło: ign