Od niedawna film anime One Piece Film: Red gości również w polskich kinach. Jeśli jeszcze nie wybraliście się na seans, to wkrótce nadarzy się ku temu świetna okazja. Przedstawiciele Crunchyrolla ogłosili współpracę z Kinoteką i organizatorami festiwalu fantastyki Pyrkon.

Na mocy tego porozumienia już w najbliższy weekend odbędzie się specjalny pokaz One Piece Film: Red. Poza samą kinówką pojawią się także odcinki wprowadzające do filmu. Co ciekawe, na pokazie pojawią się tajemniczy goście specjalni.

 

Crunchyroll wspólnie z Kinoteką, Pyrkonem i Piece of Magic zapraszają na Crunchyroll One Piece Night. 20 listopada przeżyjesz prawdziwą podróż po świecie One Piece i spotkasz Luffy’ego, Utę i Shanksa w kinie Kinoteka w ramach specjalnego pokazu trzech odcinków będących prequelem ONE PIECE FILM RED.

Bilety można zakupić na stronie Kinoteki. Znajdują się tam również dodatkowe informacje związane z pokazem specjalnym.

Program

  • 18:30 – Powitanie gości (Sala Gagarina)
  • 19:30 – Pokaz One Piece odcinki 1029, 1030 i SP-4 w sali 7 → darmowe wejściówki można rezerwować telefonicznie 530 531 910
  • 21:00 – seans ONE PIECE FILM RED w sali 7 → bilety w sprzedaży!

Oprócz specjalnego pokazu najciekawszych momentów z Twojego ulubionego anime i filmu, czekają na Ciebie konkursy, prawdziwy One Piece Experience i prezenty od Crunchyroll, więc nie zapomnij zrobić zdjęć ze swoimi ulubionymi postaciami na wydarzeniu i oznaczyć Crunchyroll w mediach społecznościowych.

Pokaz odcinków odbywa się z angielskimi napisami, a film jest pokazywany z napisami polskimi.

W naszej recenzji film anime One Piece Film: Red otrzymał ocenę 8/10. A wy mieliście okazję sprawdzić ten tytuł? A może skusicie się na nadciągający pokaz specjalny?

źródło: pl.ign.com