Oshi no Ko (My Star) to wysoko oceniana manga, autorstwa Aki Akasaki i Mengo Yokoyari, która doczekała się wersji anime w kwietniu 2023 roku. Podczas gdy fani tego tytułu wyczekują zapowiedzianego drugiego sezonu, na horyzoncie pojawiły się inne interesujące projekty z tego uniwersum.

Przedstawiciele firm Amazon i Toei oficjalnie zapowiedzieli film aktorski i serial aktorski bazujący na tym japońskim komiksie. Pełnometrażowy projekt wejdzie do kin, a serial live-action trafi na platformę Prime Video już „zimą 2024 roku”, czyli najprawdopodobniej za niecały rok.

Powyżej możecie ujrzeć obsadę filmu i serialu Oshi no Ko. Na widzów czekają:

  • Nagisa Saitō jako Ruby
  • Asuka Saitō (Tomorrow, I Will Be Someone’s Girlfriend) jako Ai
  • Kaito Sakurai (Blue Spring Ride, Vivant) jako Aqua
  • Nanoka Hara (Wave, Listen to Me!) jako Kana Arima
  • Mizuki Kayashima (Saikō no Kyōshi: 1-nen-go, Watashi wa Seito ni Sareta) jako Akane Kurokawa
  • ano (Dead Dead Demon’s Dededede Destruction) jako Memcho

Oshi no Ko to historia Gorou Amemiyi. Mężczyzna jest ogromnym fanem popularnej idolki. Pewnego dnia Gorou umiera i odradza się jako dziecko wspomnianej nastolateniej idolki, dzięki czemu poznaje kulisy kolorowego, ale okrutnego świata showbiznesu.

Reżyserami serii anime są Daisuke Hiramaki (Selection Project) i Chao Nekotomi (Love is Like a Cocktail). Jin Tanaka (The Misfit of Demon King Academy) zajmował się scenariuszem, a design postaci to dzieło Kanny Hirayama (Rent-A-Girlfriend).

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje na temat drugiego sezonu serii anime, lub projektów live-action, od razu je wam przekażemy.

źródło: ign.com