Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, już tej wiosny rozpocznie się emisja trzeciego sezonu serii anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Tensei Shitara Slime Datta Ken).

Studio eightbit podzieliło się nową zapowiedź nadciągających odcinków. Poniższy materiał potwierdza również, że emisja trzeciej serii rozpocznie się już 5 kwietnia 2024 roku.

Dla przypomnienia, pierwszy sezon tego anime otrzymał 24 odcinki bez przerwy. Drugi sezon został podzielony na dwie części po 12 odcinków, które pojawiły się po 3-miesięcznej przerwie. Na szczęście, trzecia seria ponownie zostanie wyemitowana bez przerwy, a widzowie mogą liczyć na seans trwający aż pół roku. Najprawdopodobniej będą to 24 epizody.

That Time I Got Reincarnated as a Slime to historia mężczyzny, który po śmierci odradza się w innym świecie, ale zamiast ludzkiej formy otrzymuje postać galarety (slime). Szybko okazuje się jednak, że Rimuru nie jest to żadna przeszkoda, a raczej ogromna pomoc w jego nowej misji – budowie potężnego mocarstwa. Pierwszy sezon serii anime zadebiutował w 2018 roku, a druga seria pojawiła się w dwóch częściach w 2021 roku.

That Time I Got Reincarnated as a Slime otrzyma trzeci sezon już 5 kwietnia 2024 roku.

źródło: ign.com