Stwierdzenie, że zbyt dużo czasu spędzam nad śledzeniem zmian kolorów włosów idoli i ich pielęgnacji jest… trafione w punkt. Czy jest coś bardziej ekscytującego niż nowy odcień na głowie twojego ulubieńca? Podczas gdy niektórzy idole przez całą swoją karierę trzymają się jedynie kilku barw, inni pragną przetestować ich jak najwięcej. Jimin z BTS zdecydowanie zalicza się do tej drugiej grupy. Od czasu debiutu BTS w 2013 roku – Jimin wypróbował tak wiele różnych kolorów włosów, że nie jesteśmy w stanie policzyć ich na palcach dwóch rąk. Bardzo ciężko było wybrać 10 najbardziej kultowych. Miłego oglądania!


  1. Król Srebra

Możemy porozmawiać o aurze prawdziwego księcia, która emanuje od Jimina, kiedy ma srebrne włosy? I mówię tu o klimatach księcia-na-którego-czekałaś. Te spojrzenie.

2. Płomienista Czerwień

To zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych odcieni włosów, jakie kiedykolwiek miał Jimin. Jest to również retrospekcja z czasów „Dope”. Jego mocne, pewne ruchy w połączeniu z delikatnym głosem i tym płomienistym kolorem na głowie, z pewnością przyciągnęły uwagę każdego.

3. Głęboki Fiolet

To zaskakujące, że ten odcień pierwszy raz przetestował zaledwie kilka miesięcy temu. To zdecydowanie jego kolor, prawda? Ten wybór to błogosławieństwo dla wszystkich fanów. Dodatkowo, ten fiolet nie tylko doskonale pasuje do jego skóry, ale również pokazuje jego miłość do ARMY’s!

4. Smolista Czerń

Nie, żebym mówiła, że zawsze mam nadzieję, że Jimin wróci do czarnego, ale tak jest. Podczas gdy on potrafi wyciągnąć każdy jeden kolor z palety barw, jest coś wyjątkowego w tej czerni. Podkreśla jego bladą skórę, błyszczące oczy, a nawet jego głos wydaje się mocniejszy.


5. Różowa Guma Balonowa

Również charakterystyczne. Ludzie często mówią, że różowy to ich faworyt wśród kolorów włosów Jimina i jest to całkowicie zrozumiałe. On sam powiedział, że właśnie ten odcień był jego ulubionym, więc oczekujmy wszyscy wielkiego powrotu.


6. Turkus-Niebieski-Srebrny?

To właśnie nazywa się uniwersalnym odcieniem. Czasami wygląda na niebieski, innym razem jak wyblakła zieleń, a czasem wydają się platynowe. Powstało wiele filmików, gdzie Jimin ma jeden kolor, a w następnej sekundzie jego włosy wyglądają już całkowicie inaczej.


7. Intensywna Rudość

Ten odcień zaskoczył wielu, gdy zobaczyli go po raz pierwszy. Ale czy nie jest to kolor idealny dla Jimina? Nie dość, że sama era „Run” była bardzo charakterystyczna, to idealne włosy Jimina również stały się ikoną na te kilka miesięcy.

źródło: https://kpoplivepolska.com/