Oficjalna strona twórców ekranizacji mangi od POM, pt. Senpai wa Otokonoko ogłosiła, iż seria będzie mieć premierę 4 lipca tego roku.

Shinsuke Yanagi (Jaku Chara Tomozaki­‑kunBottom­‑tier) odpowiada za reżyserię, Shouto Shinkai (Jaku Chara Tomozaki­‑kun) projektuje postaci, a Yoriko Tomita (Sono Bisque Doll wa Koi o Suru) pisze scenariusz. Anime powstaje w studiu project No.9.

Kujira wykona opening, pt. „Wagamama”.

Obsada:

  • Shuuichirou Umeda jako Makoto Hanaoka
  • Akira Sekine jako Saki Aoi
  • Yuuma Uchida jako Ryuuji Taiga

Makoto Hanaoka chodzi do drugiej klasy liceum. Jego kobiecy wygląd łatwo przyciąga uwagę innych. Nie inaczej jest w przypadku pierwszoklasistki Saki Aoi, która zakochuje się w chłopaku. Jako że jest dziewczyną pełną energii bez wahania wyznaje chłopakowi miłość. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Makoto nie jest dziewczyną, tylko przebranym chłopakiem.

Po ujawnieniu sekretu Makoto spodziewa się, że Saki będzie zawiedziona, jednak nic bardziej mylnego – jest zachwycona. Mimo pozytywnej reakcji Makoto daje jej kosza. Saki jednak nie daje za wygraną i zarzeka się, że będzie jego pierwszą miłością. By tego dokonać zaprzyjaźnia się z Ryuujim – przyjacielem Makoto z dzieciństwa. Wspólnie z Ryuujim rozjaśni świat Makoto, dodając mu odwagi, by mógł pozostać sobą w świecie, który nakłada na nas określone oczekiwania.

źródło: https://tanuki.pl