Mamy to! Już na początku zeszłego miesiąca pojawiła się informacja wskazująca, że film anime SPY×FAMILY Code: White zmierza na podbój światowych kin. Niestety, nie dostaliśmy wówczas polskiej daty premiery tego widowiska. Na szczęście, nasz kraj nie zostanie pominięty, podczas światowej dystrybucji.

Oficjalnie ogłoszono, że film anime SPY×FAMILY Code: White zawita do polskich kin już 26 kwietnia 2024 roku. Sieć Multikino wstawiła tę pozycję do swojego grafiku, co sugeruje, że seans będzie możliwy w większości kin. Prawdopodobnie wkrótce do akcji dołączy także Cinema-City.

Film anime przedstawia zupełnie oryginalną historię, nie pochodzącą z mangi Spy x Family. Jednak, twórca tego tytułu, Tatsuya Endō, nadzorował prace nad kinowym projektem.

Spy x Family

To historia szpiega o pseudonimie Zmierzch, który otrzymuje zadanie dotarcia do szefa wrogiej organizacji, Donovana Desmonda. Aby tego dokonać zakłada fikcyjna rodzinę. Adoptuje córkę, którą zapisuje do elitarnej szkoły, w której uczy się dziecko Desmonda. Zmierzch nie ma pojęcia, że jego przybrana żona to tak naprawdę zabójczyni do wynajęcia, a zaadaptowana córka potrafi czytać w myślach.

Film anime SPY×FAMILY Code: White wszedł do japońskich kin w grudniu 2023 roku. Czekacie na polską premierę?

źródło: https://pl.ign.com/