Już 11 maja na łamach Netfliksa zadebiutuje trzeci, a zarazem finałowy sezon serii anime Ultraman. Wygląda jednak na to, że gigant streamingu nie zamierza tak szybko rozstać się z tym znanym uniwersum.

Oficjalnie ogłoszono, że już w 2024 roku w ręce subskrybentów Netfliksa zostanie oddany zupełnie nowy film anime Ultraman. Poniżej znajdziecie pierwszą grafikę promującą ten projekt.

 

Opis: Oparty na kanwie historii o uwielbianym japońskim bohaterze film Netflix „Ultraman” opowiada o losach mistrza baseballu, Kena Sato, który wraca do rodzinnej Japonii, aby zostać następcą chroniącego Ziemię superbohatera — Ultramana. Gdy przychodzi mu zatroszczyć się o wychowanie potomka swojego największego wroga, nowe obowiązki szybko go przerastają. Ken musi wyruszyć w bohaterską podróż, aby wypełnić obowiązki rodzicielskie oraz stawić czoła swojemu dawno niewidzianemu ojcu i imponującym mocom Kaiju. Tylko w ten sposób wyjdzie poza własne ego i odkryje, co naprawdę oznacza być Ultramanem.

  • Reżyseria: Shannon Tindle („Zaginiony Ollie”)
  • Współreżyseria: John Aoshima
  • Scenariusz: Shannon Tindle, Marc Haimes
  • Producenci: Tom Knott, Lisa Poole
  • Firma produkcyjna: Tsuburaya Productions, Industrial Light and Magic (ILM)

Mieliście okazję sprawdzić dwa sezony serii anime Ultraman, dostępne na Netfliksie? Jeśli tak to pamiętajcie, że już 11 maja pojawią się nowe odcinki, a w 2024 roku wspomniany film pełnometrażowy. Kiedy tylko dostaniemy nowe szczegóły w tym temacie, od razu je wam przekażemy.

źródło: pl.ign.com