Yasuki Tanaka, twórca Summertime Rendering, planuje rozpocząć nową serię mangową zatytułowaną Ghostfixers 22 marca na łamach Shonen Jump+. Ogłoszenie pochodzi od Shueisha’s Shonen Jump i zapowiada ją jako „akcję o nienaturalnej kalibracji”.

Summertime Rendering, poprzednia praca Tanaki, została zaadaptowana na anime w 2022 roku, które było emitowane globalnie na platformie Disney+ i wyłącznie w Japonii. Reżyserią anime zajął się Ayumu Watanabe, znany z takich produkcji jak Space Brothers i Children of the Sea.

W 2021 roku ogłoszono plany realizacji projektu live-action na podstawie Summertime Rendering. Ponadto manga ta zainspirowała grę, która zadebiutowała na PlayStation 4 i Nintendo Switch w styczniu 2023 roku.

rensai_2403_03

Summertime Rendering zadebiutowało na łamach Shonen Jump+ w październiku 2017 roku, a zakończyło się na 13. tomie wydanym w Japonii w kwietniu 2021 roku. Angielska wersja mangi była dostępna na stronie internetowej Shueisha’s MANGA Plus od stycznia 2019 roku, a prawa do wydania w formie drukowanej nabyło Udon Entertainment w 2021 roku.

źródło: ann