Zespół odpowiedzialny za produkcję anime Kogitsune Kanekiru Re:Monster, ujawnia dalszą obsadę, nową oprawę wizualną oraz datę premiery anime przypadającą na 4 kwietnia.

visual

Anime będzie miało premierę w Tokyo MX i BS11 4 kwietnia oraz w TV Hokkaido 12 kwietnia.

Wśród nowych członków znajdują się:

Aya Yamane jako Hobsei

c05_hobsei_rl.png

Nichika Omori jako Hobsato

c06_hobsato_rl.png

Hibiku Yamamura jako Twins

c08_twins_rl.png

Miyuri Shimabukuro jako Kowal

c09_the-blacksmith_rl.png

Hisako Tōjō jako Alchemik

c10_the-alchemist_rl.png

Takuya Satō jako Gobrou

c01_gobrou_rl.png

Kenta Hosoda jako Gobkichi

c02_gobkichi_rl.png

Ai Kakuma jako Gobmi

c03_gobmi_rl.png

Kana Ueda jako Gobe

c04_gobe_rl.png

Mai Kanno jako Rudowłosa

c07_the-redhead_rl.png

Seven Seas opublikuje adaptację mangi, a dziewiąty tom w języku angielskim ukarze się 11 czerwca. Seven Seas przedstawia krótko historie zawartą w mandze:

Tomokui Kanata zmarł przedwcześnie, ale jego przygoda jeszcze się nie skończyła. Odradza się w świecie mieczy i magii – jako skromny goblin! Niezadowolony, ze swego losu, zwany teraz „Rou” wykorzystuje swoje nowe zdolności jak i wspomnienia z poprzedniego życia, aby brnąć naprzód w świecie, w którym pożeranie innych stworzeń pozwala mu zdobycie ich mocy.
Seria posiada także grę mobilną o tym samym tytule, w której gracze wcielają się w goblina. Gra pojawiła się na Androidzie i iOS w lutym 2016 roku.

Chansung, członek południowokoreańskiego boysbandu 2PM, i japoński artysta hiphopowy AK-69 współpracują przy tworzeniu  piosenki przewodniej serii o tytule „Into the Fire” z wokalem Lee Changmina, członka boysbandu 2AM. A za to rockowy duet wokalny EverdreaM wykonuje piosenkę końcową anime zatytułowaną „Sadame” (zapisaną jako „Unmei” lub Fate).

Źródło: animenewsnetwork.com