Chen z EXO napisał przejmujący list z przeprosinami do EXO-L po nagłej wiadomości o ciąży jego narzeczonej.

19 lutego Chen opublikował następujący list na oficjalnej stronie fanklubu EXO, przepraszając za ogłoszenie, które wcześniej napisał do fanów:

Dzień dobry. Tu Chen.

Po tym, jak bardzo się martwiłem, jak powinienem wyrazić swoje uczucia, pisanie listu do EXO-L zajęło mi czas aż do tej pory.

Martwię się, że mógłbym Was skrzywdzić złym sformułowaniem, ale najpierw chciałbym przeprosić wszystkich, którzy czekali przez cały ten czas. Chcę również przeprosić EXO-L, które musiały być bardzo zaskoczone nagłą wiadomością.

Kiedy napisałem list, po raz pierwszy doświadczyłem czegoś takiego, więc bardzo martwiłem się tym, co powinienem powiedzieć EXO-L, które były ze mną. Mimo to napisałem list, ponieważ myślałem, że muszę wam wszystkim powiedzieć osobiście … ale bardzo mi przykro, że mogło to was zranić.

Nie jestem pewien, czy moje uczucia zostały wyrażone wystarczająco dobrze, ale chcę szczerze podziękować wszystkim, którzy dali mi miłość i wsparcie. Jestem tu dzisiaj dzięki wam.

Chciałbym również przeprosić za napisanie tego listu tak późno. Na pewno w przyszłości pokażę swoją lepszą stronę, która ciężko pracuje. Dziękuję.

Poniżej umieszczony został oryginalny list.

7beb17l97wh41

źródło: kpoplivepolska.com