20 lutego SM Entertainment opublikowało oficjalne oświadczenie dla prasy, informując fanów i opinię publiczną o stanowisku EXO w sprawie newsów dotyczących małżeństwa Chena.

Dzień dobry, tu SM Entertainment. Informujemy o oficjalnym stanowisku agencji w sprawie przyszłego kierunku EXO.

Jako etykieta zarządzania EXO, zawsze prowadziliśmy długie dyskusje dotyczące ścieżki kariery zespołu, a także różnych ważnych kwestii, przy czym wkład każdego z członków był bardzo poważany.

Przed oficjalnym ogłoszeniem planów małżeńskich członka Chena, wszyscy członkowie EXO poświęcili czas na krytyczną dyskusję na ten temat, a ponieważ wszyscy członkowie EXO mieli wcześniej trudności z utratą członków w grupie, zespół jako całość wyraził chęć kontynuacji z obecnymi członkami bez zmian. W tej sprawie również uszanowaliśmy życzenia członków, dlatego ponownie informujemy, że nie będzie żadnych zmian w EXO.

Ponadto, w związku z tym, że kilku członków oczekuje obecnie na obowiązkowe obowiązki rekrutacyjne, od zeszłego roku zdecydowano, że EXO skupi się na promocjach indywidualnych i jednostkowych w tym roku. Wtedy ujawnimy indywidualne plany promocyjne członków odtąd.

EXO będzie nadal aktywnie promować się jako grupa, jako soliści i unity.

Przysięgamy również robić wszystko, co w naszej mocy, aby członkowie EXO mogli nadal się rozwijać. Dziękujemy.

Co sądzicie o oświadczeniu SM?

źródło: kpoplivepolska.com