Autor mangi Tokyo Revengers, Ken Wakui, i anime świętowali urodziny Chifuyu Matsuno w poniedziałek, 19 grudnia, ilustracją i teledyskiem do piosenki bohatera „I Believe” w pełnej długości.

oficjalne konto serii mangi na Twitterze opublikowało ilustrację narysowaną przez Kena Wakui, przedstawiającą Chifuyu Matsuno i głównego bohatera Takemichi Hanagakiego, obaj z dużymi uśmiechami na twarzach. Kota Chifuyu o imieniu PekeJ można zobaczyć na jego prawym ramieniu. Podpis pod wizualnym postem nazywa ich „kumplemi na zawsze”.

Matsuno autorstwa Toyo Revengers Autor Ken Wakui

W nowo opublikowanym teledysku postać wykorzystuje sceny z anime z pełną wersją „I Believe”. Aktor głosowy postaci, Sho Karino, wykonał piosenkę, która została skompilowana na płycie CD z piosenkami postaci z anime, zatytułowanej „TV Anime’Tokyo Revengers’EP02”, która została wydana we wrześniu 2021 r.

Teledysk „I Believe” Chifuyu Matsuno Tokyo Revengers

Przeczytaj także:
Tokyo Revengers Manga ujawnia ostatnią okładkę tomu, przekraczającą 70 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Ken Wakui wypuścił mangę Tokyo Revengers w tygodniku Kodansha Weekly Shonen Magazine w marcu 2017 r. i zakończył 5-i-a-półroczna serializacja w listopadzie 2022 r. Seria wyda 7 książek związanych z Tokyo Revengers, w tym ostatni, 31. tom 17 stycznia 2023 r. Manga doczekała się adaptacji anime przez studio LIDEN FILMS; pierwszy sezon był emitowany od kwietnia do września 2021 r., a kontynuacja, która obejmuje wątek Bożonarodzeniowy konflikt mangi, ma mieć premierę 7 stycznia 2023 r.

Źródło: Oficjalny YouTube (Manga)Oficjalny Twitter (Anime)Oficjalny YouTube
© Ken Wakui, Kodansha/Komitet produkcyjny „Tokyo Revengers”