Kolejny wojownik, a raczej wojowniczka zmierza do gry Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles. Tym razem w ręce graczy zostanie oddana demoniczna postać Daki.

Przedstawiciele firmy Aniplex i studia CyberConnect2 ogłosili, że Daki Character Pack zadebiutuje już 13 października, czyli pojutrze. Sprawdźcie poniżej zwiastun przedstawiający możliwości tej postaci.

W jednoosobowej rozgrywce krocz ścieżką Tanjiro Kamado, którego rodzinę zamordowano, a siostrę przemieniono w demona. Przeżyj historię z anime „Miecz zabójcy demonów – Kimetsu no Yaiba” wraz Tanjiro walczącym o przywrócenie ludzkiej postaci Nezuko i pokonaj demoniczne moce!

W trybie Versus, do dwóch osób w trybie offline i bitwach 2v2 w trybie online, walcz dowolnymi postaciami, w tym Tanjiro Kamado i Nezuko Kamado. Przy prostym sterowaniu i wciągającej rozgrywce powstań, by znaleźć się wśród najsilniejszych zabójców demonów!

Za powstanie gry Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles odpowiada studio CyberConnect2, znane z adaptacji anime w formie gier. Ta ekipa deweloperska pracowała wcześniej nad grami z serii Naruto Ultimate Ninja Storm, a także Dragon Ball Z: Kakarot i serią .hack. Gra jest obecnie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC.

źródło: https://pl.ign.com/