SQUARE ENIX udostępniło dziś patch 6.25 do gry FINAL FANTASY XIV Online, w którym zadebiutowały lochy Variant i Criterion, kontynuacja serii pobocznych questów fabularnych Somehow Further Hildibrand Adventures, rozpoczęcie serii questów ulepszających broń Manderville i wiele innych. Gracze mogą również spodziewać się rozpoczęcia tegorocznego wydarzenia sezonowego All Saints’ Wake, które potrwa od 19 października do 1 listopada.

Dalsze szczegóły dotyczące zawartości aktualizacji 6.25 dostępne są poniżej:

 

  • Nowe zadania poboczne – wątek Somehow Further Hildibrand Adventures zostanie kontynuowany w aktualizacji 6.25.
  • Nowe zadania związane z ulepszaniem broni – Gracze mogą zdobyć i ulepszyć broń Manderville w całej serii Patch 6.x, która rozpocznie się w historii Somehow Further Hildibrand Adventures.
  • Nowe zadania plemienne: Omicron.
  • Nowa zawartość – “Variant Dungeons” – Gracze mogą cieszyć się nowymi lochami o zmiennym stopniu trudności – począwszy od Podziemia Sil’dihn – przeznaczonymi dla 1-4 graczy, w których stopień trudności przeciwników będzie się zmieniał w zależności od wielkości grupy. Gracze będą odkrywać lochy wraz z Nanamo, z rozgałęzionymi trasami, które mogą się zmieniać w zależności od działań gracza w lochu. Z każdej trasy można również zdobyć przedmioty, które można złożyć w całość, aby odkryć sekrety i ukończyć całą historię.
  • Criterion Dungeons – Zawartość dla czterech graczy o wysokim poziomie trudności, zawierająca obszar wizualnie podobny do Lochów Wariantowych, ale z ustaloną trasą. Lochy Kryterium będą miały dwa poziomy trudności, każdy z własnym, unikalnym zestawem zasad i cech.

 

Wraz z aktualizacją, 19 października powróci sezonowe wydarzenie w grze – All Saints’ Wake. Trwające do 1 listopada, gracze będą musieli udać się do Gridanii, aby wziąć udział w serii upiornych zadań i zdobyć nowe, ciekawe nagrody. Więcej informacji na temat wydarzenia w grze można znaleźć na stronie.

Dodatkowo, FINAL FANTASY XIV Fan Festival 2023-2024 został niedawno ogłoszony jako powrót wydarzeń „na żywo” w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Znajdź najnowsze aktualizacje dotyczące Fan Festival na stronie.

źróło: https://pl.ign.com/