Firma Level Infinite ogłosiła dziś, że GODDESS OF VICTORY: NIKKE, wciągająca strzelanka sci-fI RPG z uroczymi NIKKE, wprowadziła do NIKKE chaos Chainsaw Man, jednej z najpopularniejszych serii manga/anime na świecie. Równocześnie Level Infinite wydaje grę na PC z możliwością logowania na jedno konto i cross-play z mobile. Pobrana ponad 25 milionów razy od premiery w listopadzie 2022 roku, GODDESS OF VICTORY: NIKKE jest już dostępna globalnie na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, podczas gdy wersję PC można pobrać bezpośrednio ze strony gry.

Anime Chainsaw Man, przedstawiające obsadę pechowych łowców diabłów walczących z niekończącym się atakiem nadprzyrodzonych istot, stało się hitem na całym świecie. Główne postacie Denji (hybryda człowieka i diabła o twarzy piły łańcuchowej) oraz dzierżący miecz Aki poprowadzą graczy przez fabułę, podczas gdy krwawy diabeł Power, mentor Aki, Himeno oraz ich przywódczyni Miss Makima będą grywalnymi postaciami w GODDESS OF VICTORY: NIKKE. Postacie pojawią się w ramach nowego limitowanego wydarzenia tematycznego o nazwie „BULLET X CHAINSAW”, które potrwa od 22 lutego do 14 marca.

Gracze PC mogą już teraz sprawdzić GODDESS OF VICTORY: NIKKE od dziś. Zarówno wersja PC jak i mobilna będzie oferować jedno konto dla graczy, którzy będą mogli zachować progres pomiędzy tymi dwoma wersjami. Funkcja cross-play oznacza, że w misjach mogą brać udział zarówno gracze mobilni, jak i pecetowi. Pole gry, mapy i tła w NIKKE zostały rozszerzone, aby naturalnie pasowały do szerszych proporcji monitorów PC, a grafika 2D w wysokiej rozdzielczości została ulepszona. Nowe sterowanie za pomocą klawiatury i myszy sprawi, że celowanie i niszczenie wrogów stojących przed graczami będzie jeszcze łatwiejsze..

Aby pobrać i rozpocząć grę GODDESS OF VICTORY: NIKKE na PC, należy udać się na stronę https://nikke-en.com/download.html.

Prowadzona przez Kim Hyung Tae z Shift Up, ilustratora i projektanta gier NIKKE i Stellar Blade, unikalna i wciągająca rozgrywka akcji jest uzupełniona przez inspirowane anime, wysokiej jakości grafiki 2D i animacje kolekcjonerskich postaci NIKKE. W grę będzie można grać z angielskim lub japońskim lektorem.

GODDESS OF VICTORY: NIKKE zabiera graczy na wciągającą, opartą na fabule przygodę, wypełnioną pięknie odwzorowanymi grywalnymi postaciami i tajemniczym światem do odkrycia. Wykorzystując zaawansowane animacje, gra zapewnia płynne ruchy postaci i realistyczne działanie postaci, co przekłada się na dynamiczne wrażenia z walki. Każda postać posiada specjalną broń i zestaw umiejętności, które w unikalny sposób kształtują sposób gry. To do gracza należy zbudowanie najlepszej drużyny, rozwijanie swoich postaci i ukończenie każdej misji, aby pokonać najeźdźców i uratować rasę ludzką. Ponadto gra posiada unikalne etapy walk z bossami, z ogromnymi wrogami, których pokonanie wymaga zarówno koordynacji, jak i przygotowania.

Więcej o GODDESS OF VICTORY: NIKKE dostępne jest na stronie: http://nikke-en.com. Grę można pobrać za pomocą iOS App Store oraz Google Play.

źródło: pl.ign.com