Jedna z najpotężniejszych istot w uniwersum Naruto zmierza do wydanej niedawno produkcji od firmy Bandai Namco i studia CyberConnect2. Oficjalnie ogłoszono, że już 25 stycznia 2024 roku do gry Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS trafi dodatek „DLC Pack 1: Hagoromo Otsutsuki”.

Nadciągające rozszerzenie wprowadzi oczywiście Hagoromo Otsutsuki, czyli Mędrca Sześciu Ścieżek.

Hagoromo to niezwykle potężna postać, jednak jego zdolności zostaną ograniczone na potrzeby balansu gry. Wszak ojciec wszystkich ninjutsu nie miałby sobie równych, no chyba, że do walki z nim stanąłby sam Boruto.

Grywalny Hagoromo będzie posiadał technikę Divine Thunder, oraz przebudzenie z mieczem Nunoboko. Połączony atak pozwoli na wspólne jutsu z udziałem Hagoromo, Indry i Ashury.

Pierwszy raz możesz przeżyć wybrane sceny z życia Naruto w jednej grze. Poznaj fragmenty od jego dzieciństwa aż do ostatecznego starcia z Sasuke. Wszystko to przedstawione jest w atrakcyjnej formie za sprawą scen z anime oraz walk w grze. Gracze poprzednich odsłon Ultimate Ninja STORM mogą zobaczyć znane wydarzenia w zupełnie nowej jakości, dzięki usprawnieniom graficznym. W grze znajdziesz także oryginalną historię zaprojektowaną wyłącznie na potrzeby gry, skupiającą się na Boruto.

Fabuła rozpoczyna się, gdy Boruto Uzumaki spotyka dziewczynę w popularnej grze online „Ninja Heroes”, co doprowadzi go do udziału w wielkiej bitwie, w którą zaangażowany będzie cały świat ninja.

Gra Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm CONNECTIONS jest dostępna na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC.

źródło: ign.com