Tak jak sugerowały wcześniejsze doniesienia, już tej wiosny dostaniemy drugą część drugiego sezonu serii anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation. Studio Bind przygotowuje widzów na nowe przygody Rudeusa, a do sieci trafił teaser dalszych odcinków tej wysoko oceanianej produkcji.

Jednocześnie wyjawiono, że kontynuacja drugiego sezonu Mushoku Tensei wystartuje 7 kwietnia 2024 roku.

Mushoku Tensei to historia mężczyzny, który umiera i przenosi się do świata fantasy. Na miejscu odradza się jako młodzieniec obdarzony ogromnym talentem magicznym. Pierwszy sezon tego tytułu przygotowało studio Bind. Anime bazuje na light novel autorstwa Rifujin na Magonote i Sirotaka, która ukazuje się od 2014 roku.

Pierwszy sezon serii anime dostaliśmy w styczniu 2021 roku, a kontynuacja została zapowiedziana już w marcu 2022 roku. Pierwsza połowa drugiego sezonu zadebiutowała w lipcu 2023 roku. Jesteście gotowi na kontynuację tego tytułu?

 

Jakiś czas temu ogłoszono również grę Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation – Quest of Memories, która zmierza na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Projekt ten przygotowuje studio Lancarse, a premiera będzie miała miejsce latem 2024 roku.

źródło: ign.com