Dla milionów fanów na całym świecie seria mang One Piece  była podstawową częścią ich życia w 2022 roku, a gdy wkraczamy w 2023 rok, manga pozostaje w czołówce światowego przemysłu.

Jednak kultowa mangowa seria faktycznie zmieni swoje typowe wydanie, wraz z rozdziałem 1071, powód? obchody Nowego Roku.

 

Więc, kiedy i o której godzinie na całym świecie zostanie wydany rozdział 1071 One Piece i jakie spoilery wyciekły do ​​sieci na temat pierwszej części w 2023 roku?

Data premiery rozdziału 1071 One Piece i czas.

Rozdział 1071 mangi One Piece jest zaplanowany, zostanie udostępniony międzynarodowym czytelnikom w piątek, 6 stycznia.

Zmiana na typową niedzielną premierę jest spowodowana tym, że magazyn Shonen Jump, podobnie jak większość głównych wydawnictw, robi sobie coroczną krótką przerwę na obchody Nowego Roku.

Jak potwierdza Manga Plus, nowy rozdział One Piece zostanie wydany o godz. następujące czasy międzynarodowe:

czas pacyficzny – 7 AM Czas wschodni – 10 AM Czas brytyjski – 3 PM czas europejski – 16:00 czas indyjski – 8:30 PM czas filipiński – 11 PM czas środkowoeuropejski – 1:30 AM

Dostęp do całego katalogu online opublikowanych rozdziałów One Piece w Viz Media będzie kosztować nowego czytelników za jedyne 1,99 USD miesięcznie, a także Manga Plus do pobrania na urządzenie za pośrednictwem App Store i Google Play.

One Piece Manga Reportedly Goes on Hiatus Until January

źródło: Zespół redakcyjny harajuku.pl