Nowa manga koncentruje się na młodym mężczyźnie mieszkającym w wspólnym domu z 5 pięknymi kobietami.

Styczniowy numer magazynu Grand Jump Mucha Shueishy ogłosił we wtorek, że Kei Sasuga wyda nową mangę z tymczasowym tytułem Issho ni Kurashite Iidesuka? (Czy to w porządku, jeśli będziemy mieszkać razem?).

Manga opowiada o młodym mężczyźnie mieszkającym w domu razem z pięcioma pięknymi kobietami w szczególnych okolicznościach.

Sasuga niedawno wypuścił parę Gaihi Desu!! Manga (It’s a Secret Between Couples!!) w magazynie Grand Jump w październiku.

Sasuga wypuścił mangę Domestic Girlfriend w Weekly Shōnen Magazine w kwietniu 2014 r., i zakończył ją w czerwcu 2020 r. Kodansha wysłał 28. i ostatni tom mangi w sierpniu 2020 r.

Crunchyroll opublikował rozdziały mangi Domestic Girlfriend w języku angielskim, gdy zadebiutowały w Japonii. Kodansha Comics również wydała mangę cyfrowo i zadebiutowała 28. tomem w języku angielskim w lutym 2021 r. Manga zainspirowała telewizyjne anime, którego premiera miała miejsce w styczniu 2019 r. Sentai Filmworks udzieliło licencji na anime do przesyłania strumieniowego i domowego wydawania wideo, a HIDIVE transmitowało anime tak, jak to wyemitowany w Japonii. Crunchyroll zaczął również przesyłać strumieniowo anime po wyemitowaniu pierwszych czterech odcinków. HIDIVE wyprodukował angielski dub anime.

źródło: Zespół redakcyjny harajuku.pl