Pokémon Company International i TiMi Studio Group udostępniły dziś najnowsze aktualizacje dla Pokémon UNITE, wprowadzając na arenę nowe atrakcje i nowe Pokémony. Trenerzy będą mogli wkrótce celebrować święto duchów w szybkich bitwach o tematyce Halloween, w których gracze będą mieli ograniczony czas na zabawę.

 

Wykorzystaj Moc Księżyca z Clefable

Od dzisiaj Trenerzy mogą grać Baśniowym Pokémonem Clefable. Mając moc kosmosu po swojej stronie, ten Pokémon typu Melee Supporter jest gotów rzucić trochę Księżycowego Światła na Wyspę Aeos. Fani mogą również spodziewać się Pokémona typu Illusion Fox, Zoroarka, który wkrótce pojawi się w Pokémon UNITE. Śledź oficjalne kanały społecznościowe Pokémon UNITE, aby wkrótce dowiedzieć się więcej o tych Pokémonach.

Dowiedz się więcej o wyspie Aeos

Dostępne są teraz dwa nowe rozdziały mangi, dzięki którym gracze mogą dowiedzieć się więcej o Wyspie Aeos. Zarówno „Rozdział 3: Witamy na stadionie!”, jak i „Rozdział 4: W poszukiwaniu punktu energii Aeos” można przeczytać grając w grę lub na oficjalnej stronie Pokémon UNITE.

Nowy 11 sezon przepustki bojowej i sezon meczów rankingowych

Od dziś do środy 1 grudnia godz. 00:59, Trenerzy mogą odblokować nowe nagrody dzięki przepustce bojowej sezonu 11 lub podnieść swoją rangę w meczu rankingowym sezonu 7. Najważniejsze elementy przepustki bojowej sezonu 11 to elegancki i mistyczny Styl zimowy: Delphox and Ranger Style: Trevenant Holowear, który z pewnością wyróżni Pokémony Trenerów z tłumu.

Halloween powraca

Od czwartku 27 października godz. 9:00 do środy 17 listopada godz. 00:59, Halloween nawiedzi Mer Stadium. Gracze mogą poczuć upiorny klimat, rzucając w siebie dyniami w wyjątkowych, szybkich bitwach. Jeśli ktoś zostanie uderzony dynią, straci część swojej energii Aeos i sam zamieni się w dynię na określony czas, co mogą wykorzystać sprytni przeciwnicy, aby szybko zdobyć kilka bramek. Ale dyniowi gracze nie są całkowicie bezbronni — mogą walczyć za pomocą Dyniowego ataku. Gracze mogą również zbierać punkty w trakcie wydarzenia na różne sposoby (na przykład poprzez rozgrywanie szybkich bitew), aby odblokować nagrody, w tym elementy ubioru Trenerów.

źródło: https://pl.ign.com/