Od dziś w sklepach dostępne jest Dragon Ball: The Breakers – nowa, asymetryczna gra sieciowa nastawiona na tryb wieloosobowy. Tytuł ten ukazał się w wydaniu pudełkowym na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch i dostępny jest w polskiej wersji językowej z napisami. Gra jest również kompatybilna z PlayStation 5 i Xbox Series X. Nie brakuje także wydania pecetowego na Steam.

dycja pudełkowa dostępna jest w Polsce w specjalnym wydaniu, zawierającym poza pełną wersją gry także:

  • Pakiet Edycji Specjalnej z kostiumem z opcjami modyfikacji,
  • pozą zwycięstwa „Dwuręczna aprobata”,
  • skórką pojazdu „Żółty Smok”.

Dragon Ball: The Breakers gracze mogą wybrać między dołączeniem do zespołu siedmiu Ocalałych i próbą ucieczki i przetrwania a wcieleniem się w potężnego Najeźdźcę i uniemożliwienie ucieczki Ocalałych. Ci, którzy przeżyli, to zwykli cywile złapani w „Temporal Seam”, zjawisko powodujące uwięzienie ich w miejscu, w którym czas i przestrzeń to istny chaos. Będą musieli polegać na swoim sprycie, korzystać z przedmiotów rozsianych po mapie i współpracy z innymi Ocalałymi. Cel? Muszą aktywować Super Time Machine i uciec przed Raiderem. Jeśli gracze jednak zdecydują się grać jako Raider, wcielą się w jednego z kultowych antagonistów znanych z serii Dragon Ball, takich jak Cell, Majin Buu lub Frieza. Każdy z nich będzie stawał się coraz niebezpieczniejszy w miarę postępów w grze, ewoluując w coraz to nowsze, potężniejsze formy, niszcząc części mapy i tym samym zmniejszając szanse na ukrycie się Ocalałych.

Dragon Ball: The Breakers otrzyma wsparcie po premierze dzięki nowej, sezonowej zawartości i aktualizacjom, które z pewnością spodobają się fanom! W grze można znaleźć również bezpłatny, sezonowy Dragon Tier, który nagradza graczy darmową zawartością podczas rozgrywki. W tym sezonie nagrodą za poziom 50 będzie skórka Farmer dla Ocalałych.