Anime Tokyo Revengers ujawniło niewymienioną w czołówce wersję wątku fabularnego Christmas Conflict, który posłuży jako drugi sezon anime. Oficjalny HIGE DANdism wykonuje piosenkę zatytułowaną „White Noise”. Zespół wykonał także utwór otwierający pierwszy sezon, zatytułowany „Cry Baby”.

Japoński tytuł kontynuacji to Tokyo Revengers: Seiya Kessen-hen , a nazwa łuku jest czasem tłumaczona jako Bożonarodzeniowe starcie. Datę premiery wyznaczono na 7 stycznia 2023 r. Końcową piosenką przewodnią anime jest utwór TUYU „To może być bolesne, ale wciąż to kocham”. Anime będzie transmitowane na Disney+.

Studio LIDEN FILMS powraca do animować drugi sezon. Główna ekipa anime również powraca w kontynuacji Tokyo Revengers, w skład której wchodzą:

Reżyser: Koichi Hatsumi Series Skład: Yasuyuki Muto Projekt postaci: Kenichi Onuki, Keiko Ota Muzyka: Hiroaki Tsutsumi

Obsada również powraca do swoich ról , z Masayą Fukunishim, który zastępuje Tatsuhisę Suzuki. Suzuki odpadł z anime z powodu zgłoszonych problemów zdrowotnych w zeszłym roku. Pierwszy sezon został również zredagowany, aby odzwierciedlić zmiany. Ujawniono również nowe dodatki do obsady, w tym Tomokazu Sugita jako Taiju Shiba i Mikako Komatsu jako Yuzuha Shiba.

Anime Tokyo Revengers jest oparte na mandze autorstwa Kena Wakui. Manga była publikowana w Weekly Shonen Magazine od 2017 do 2022 roku i zakończyła się w listopadzie tego roku. Kodansha  publikuje go w języku angielskim i opisuje fabułę w następujący sposób:
Oglądanie wiadomości, Takemichi Hanagaki dowiaduje się, że jego dziewczyna z czasów gimnazjum, Hinata Tachibana, zmarła. Jedyna dziewczyna, jaką kiedykolwiek miał, została właśnie zabita przez nikczemną grupę znaną jako Tokyo Manji Gang. Mieszka w nędznym mieszkaniu z cienkimi ścianami, a jego młodszy o sześć lat szef traktuje go jak idiotę. Poza tym jest kompletnym i całkowitym prawiczkiem… U szczytu swojego podupadłego życia nagle przeskakuje w czasie o dwanaście lat do czasów gimnazjum!! Aby ocalić Hinatę i zmienić życie, które spędził uciekając, beznadziejny pracownik na pół etatu Takemichi musi dążyć do szczytu najbardziej złowrogiego gangu przestępców w Kanto!

Źródło: Oficjalny Twitter anime Tokyo Revengers
© Ken Wakui, Kodansha/„Tokyo Komitet produkcyjny „Revengers”