Behind the Line to najnowszy spin-off anime z serii Fafner w serii Azure. Muzyka z Openingu i Endingu, są zaprezentowane w zwiastunie programu.

Premiera najnowszego anime studia Production I.G. zbliża się wielkimi krokami. Chociaż prawdą jest, że naśladownictwo jest najlepszą formą pochlebstwa, łatwo jest je również zlekceważyć jako przyznanie się do porażki. Fafner Nobuyoshi Habary w The Azure Anime jest wyraźnym hołdem lub kopią Neon Genesis Evangelion. Jest jednak znacznie gorszy od oryginału.

Obecnie dostępne są trzy serie anime Fafnera: Dead Aggressor (2004), Exodus (2015) i Beyond (2019-), a także filmy Niebo i Ziemia (2008), (OVA). Chociaż najnowszy odcinek (Beyond) wzbogaciłby tę rozmowę, jest on ignorowany, ponieważ program wciąż trwa. Mieszkańcy wyspy mierzą się z obcą rasą znaną jako Festum w historii Fafnera. Fafner ma chronić wyspę. Składa się z floty mechów kontrolowanych przez licealistów.

Fafner In The Azure: Behind The Line anime: oficjalne ogłoszenie

W tym tygodniu wczesny pokaz nowego odcinka pobocznego Fafner w Azure: BEHIND THE LINE odbył się w tokijskim teatrze Marunouchi Piccadilly, dając nam kolejną szansę zobaczenia go przed premierą online. Piosenka przewodnia Angeli „Start Again” debiutuje, a więcej fragmentów odcinka jest pokazywanych w zapowiedziach. Od czasu premiery pierwszego telewizyjnego anime w 2004 roku, dwuosobowa jednostka angela dostarcza motywy do serialu. Wkrótce serial będzie miał swój pełny debiut kinowy w Japonii, a wraz z nim zostanie udostępniony cyfrowy singiel.

Nowe anime zostało po raz pierwszy zapowiedziane na Minashiro Birthday Party 2017 i było zawiera pełną opowieść. Ci, którzy go widzieli, nazwali go „spokojnym odgałęzieniem”. Production I.G., ponownie pod kierownictwem Takashiego Noto, animuje serial. Obecnie scenariusz pisze Tow Ubukata. Twórcą tych postaci jest Hisashi Hirai. Angela zaśpiewa hymn. Wszyscy pierwotni członkowie obsady powrócą do swoich ról.

Jaka jest fabuła?

Dead Aggressor ma najlepszą oprawę graficzną i ścieżkę dźwiękową, ale fabuła jest słaba. Dzieje się tak, ponieważ w połowie sezonu serial zyskał nowego głównego scenarzystę, który znacznie podniósł poprzeczkę. Brak spójności narracyjnej nęka kilka pierwszych odcinków, pomimo obfitości sekwencji akcji i nordycko brzmiącej technologii. Jest dużo miejsca na rozwój, na przykład w przesunięciu punktu ciężkości opowieści z trójkąta miłosnego między Mayą, Soushi i Kazukim. Wszystko przez homoerotyczne podteksty związku Kazukiego i Soushiego.

Niezdolność Ubakaty do wyzdrowienia z tych niedogodności w Dead Aggressor i Exodus nie była zaskoczeniem. Biorąc pod uwagę fakt, że solidny fundament jest niezbędny do budowy każdego budynku. Exodus to świetne dzieło samo w sobie, ponieważ pokazuje, jak zakończył się izolacjonizm wyspy. I jak zdesperowani mieszkańcy Srinagaru opuścili miasto.

Anime Fafner w Azure: data premiery

Premiera nowej produkcji Production I.G film anime jest na 20 stycznia 2023. Od pierwszego dnia pokazów, 20 stycznia 2023, widzowie otrzymają prezent na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. W ciągu trzech tygodni losowo rozdanych zostanie trzynaście malutkich akrylowych talerzy. Każdy będzie zawierał inny obraz chibi przedstawiający postać zza linii. 16 stycznia 2023 r. Nico Nico Live Broadcast rozpocznie nadawanie pierwszych dwóch sezonów Fafnera na platformie Azure. Wreszcie, miej oko na The Anime Daily, aby otrzymywać wszystkie aktualizacje tutaj.

źródło: Zespół redakcyjny harajuku.pl