Tite Kubo urządził ekskluzywny panel Q&A dla członków swojego fanklubu. W trakcie wspomnianego wydarzenia, mangaka podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi wyczekiwanej kontynuacji Bleacha. .. i nie tylko. W powietrzu wiszą kolejne adaptacje!

Wznowienie anime Bleach jest jedną z najbardziej niespodziewanych informacji ostatnich lat. Serię po raz pierwszy zapowiedziano w marcu 2020 roku, a od niespełna dwóch miesięcy wiemy, że seria zadebiutuje już w październiku 2022 roku. W oczekiwaniu na emisję serii, jej twórca podzielił się dwoma nowymi informacjami!

Nowe wieści zostały ujawnione przez samego Kubo podczas niedawnej sesji Q&A z fanami. Pierwsza z nich ściśle dotyczy tego, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej kontynuacji. Druga natomiast odnosi się do nowych potencjalnych adaptacji, związanych z uniwersum Bleach’a.

NEWS OD TITE KUBO #1: 

Nie tak dawno temu potwierdzono, że adaptacja obejmie mangę, aż do jej samego końca. Teraz okazuje się jednak, że może ona wykroczyć nawet ponad sam pierwowzór! Tite Kubo potwierdził bowiem, że „anime zdoła odpowiedzieć na część pytań, na które manga nie oferowała żadnych odpowiedzi”.

Wygląda na to, że Kubo wraz z ekipą produkującą anime, zamierzają wypełnić część luk, które fani wytykali w mangowym pierwowzorze. Najprawdopodobniej zobaczymy więc kompletnie nowe sceny, a w nich nowe fakty  (związane m.in. z pierwszą inwazją Quincy).

NEWS OD TITE KUBO #2: 

Tite Kubo wyznał również, że w niedalekiej przyszłości możemy zobaczyć inne animowane adaptacje związane z Bleach’em! Niektóre z wydanych wcześniej spin-off’ów oraz noveli są rzekomo przeglądane pod kątem potencjalnych animowanych adaptacji.

Artysta wspomniał, że takowej może doczekać się choćby novela Bleach: WE DO knot ALWAYS LOVE YOU wydana w grudniu 2016 roku. Na razie nie jest to jednak nic potwierdzonego.

 

źródło: Comicbook  | tłumaczenie: mush