Właściciele Netflixa zdecydowali się ujawnić pierwszy nowy tytuł anime na 2023 rok. W bibliotece platformy, już niebawem znajdzie się bowiem drugi sezon serii Yakuza w fartuszku! Premiera już na samym początku przyszłego roku. 

Na jednym z oficjalnych kont Netflixa na Twitterze pojawiła się informacja, która ucieszy fanów serii Yakuza w fartuszku. Kontynuacja losów Tatsu otrzymała oficjalną datę premiery, która to przypada na 1 stycznia 2023 roku! 

Produkcja póki co nie otrzymała zwiastuna, jednak Netflix udostępnił kilka pojedynczych kadrów z drugiego sezonu:

ABUŁA: Emerytowany członek Yakuzy stara się wieść spokojne życie jako typowy pan domu. Mężczyzna nie jest w stanie całkowicie wyzbyć się swojej dawnej natury i od czasu do czasu zdarza mu się wpakować się w problemy. 

Pierwszy sezon serii spotkał się z dość mieszaną opinią widzów, z których duża część krytykowała przede wszystkim styl animacji. Odpowiedzialne za nią Studio J.C. Staff postawiło na dość statyczne ujęcia, które prześmiewczo przyrównywano do prezentacji w PowerPoint.

Wszystko wskazuje na to, że nad drugim sezonem pracowało to samo studio, a więc czas pokaże czy animatorzy wzięli sobie uwagi widzów do serca. Niewykluczone, że nowe odcinki zobaczymy w nieco dynamiczniejszej odsłonie, co z pewnością było by na plus.

źródło: mush.pl