Pierwszy sezon serialu Alice in Borderland zadebiutował niemal równe 2 lata temu, a konkretnie 10 grudnia 2020 roku. Długi czas oczekiwania na kontynuacje w końcu dobiega końca, gdyż nowe odcinki ukażą się jeszcze w tym miesiącu! Pojawił się finałowy zwiastun. 

Lada moment czeka nas premiera 2. sezonu produkcji live action opartej na mandze autorstwa Haro Aso. Nowe odcinki Alice in Borderland zadebiutują na Netflixie już 22 grudnia, o czym platforma postanowiła przypomnieć kompletnie nowym zwiastunem. 

Fabuła sequela skupi się przede wszystkim wokół Harisu i Usagi, którzy będą musieli rozwikłać liczne zagadki, aby powrócić do swojego świata. Przepełniona pustkami Shibuya zmieni się od teraz w istną dżunglę, w której przetrwanie będzie wymagać od bohaterów ogromnej determinacji.

Najnowszy zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej: 

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Alice in Borderland okazał się ogromnym sukcesem. Serial był najchętniej streamowaną przez Japończyków produkcją live-action w 2020 roku oraz wszedł do rankingu Netflix TOP 10 w 40 krajach i regionach.

Mangowy pierwowzór serialu zadebiutował na łamach Weekly Shonen Sunday S w 2010 roku. Seria oficjalnie dobiegła końca w marcu 2016 roku.

Źródło: mush.pl