Po bardzo długiej przerwie, spowodowanej wybuchem pandemii Koronawirusa, do Poznania powraca najbardziej halloweenowy event w Polsce. W terminie 11 – 13 listopada 2022 roku w Poznaniu odbędzie się konwent mangi i anime AnimeCon Halloween 2022.

Opis wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na AnimeCon Halloween!
Będziemy mogli spotkać się razem i zanurzyć się w fantastycznym świecie mangi, anime oraz kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.
Nie zabraknie wielu wspaniałych cosplayerów, paneli, atrakcji, wykładów oraz konkursów – czyli wszystkiego tego co najbardziej kochacie na konwentach!
Więcej informacji wkrótce.
Do zobaczenia!

fhf

  • Lokalizacja: Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Poznańskich Olimpijczyków, ul. Osiedle Tysiąclecia 43 (Poznań)
  • Data: 11 – 13 listopada 2022 roku
  • Link do wydarzenia na FB: KLIK

Na uczestników wydarzenia czekają liczne panele dyskusyjne, prelekcje i konkursy. A wszystko to związane nie tylko z tematyką mangi i anime, ale również oczywiście Halloween! Na miejscu znajdziecie także liczne stoiska, na których będzie można nabyć mangi, oraz mnóstwo interesujących gadżetów. Wśród pierwszych ogłoszonych gości jest Yaki Kingu ze swoimi smakołykami ze Dalekiego Wschodu. „Wisienką na torcie” całego konwentu będzie Pokaz Cosplay, w którym udział weźmie wielu cosplayerów prezentując swoje niezwykłe stroje inspirowane anime i grami.

Organizatorzy zapewniają, że sprzedaż biletów wystartuje już niedługo. Z kolei poniżej znajdziecie najważniejsze linki, gdyby interesowało was współtworzenie tego eventu, który powstaje „od fanów dla fanów”.

  • Zgłoszenie dla wystawców – LINK
  • Zgłoszenie do konkursu Cosplay – LINK
  • Zgłoszenia atrakcji – LINK
  • Zgłoszenia dla wolontariuszy – LINK

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już za nieco ponad miesiąc w Poznaniu!

źródło: https://anime24.pl/